Procar Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Állásajánlat - Autószerelő
2022.08.08.
Szerviz

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Kadocsa u. 84.

Állásajánlat - Autószerelő

Feladatok:

  • gépjárművek javítása, felülvizsgálata, időszakos szervizek elvégzése, állapotfelmérés
  • gépjárművek első forgalomba helyezése előtti átvizsgálások elvégzése
  • gépjárművek műszaki vizsgára felkészítése
  • javításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • minimum „B” kategóriás, érvényes gépjárművezetői engedély, gépjárművezetői gyakorlat
  • szakmai tapasztalat és gyakorlat (műszaki vizsgabiztosi és/vagy klímagáz-vizsga előny jelent)
  • fejlődőképesség, részvétel a márkaimportőr által szervezett tanfolyamokon, oktatásokon
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • nagy munkabírás
  • precíz munkavégzés

Jelentkezés online vagy az [email protected] e-mail címen.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.