Procar Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Állásajánlat - Könyvelő
2022.07.19.
Pénzügy, könyvelés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Kadocsa u. 84.

Állásajánlat - Könyvelő

Feladatok:

  • szállító és vevő számlák, bank, pénztár, vegyes tételek (bér, adók, átvezetések) könyvelése
  • vevő-, szállító folyószámlák egyeztetése a partnerekkel
  • kintlévőségek kezelése
  • tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása, amortizáció elszámolása, könyvelése
  • megfelelő analitikák előkészítése a bevallásokhoz
  • statisztikák készítése
  • számlázás
  • utalások előkészítése
  • adatszolgáltatások a menedzsment és külső partnerek (importőr, bank, könyvvizsgáló) felé
  • kontrolling feladatok ellátása
  • év végi beszámoló készítésben való aktív részvétel
  • házipénztár kezelése
  • bérszámfejtés
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon
  • könyvelési területen a közelmúltban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • nagyfokú problémamegoldó képesség
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)

Jelentkezés online vagy az [email protected] e-mail címen.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.