Procar Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Állásajánlat - Autókölcsönző
2022.08.08.
Értékesítés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Kadocsa u. 84.

Állásajánlat - Autókölcsönző

Feladatok:

  • nemzetközi autókölcsönző cég mo-i. fiók-partnereként az ügyfeleink kiszolgálása az elvárt legmagasabb színvonalon, ideértve a gépkocsik átadását, illetve visszavételét az ügyfelektől
  • a bérleti szerződések kezelése, autók mozgatása, állapotuk ellenőrzése a bérletre való felkészítés során, részben készenléti munkaidő beosztás szerint

Elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség szóban és írásban, és legalább középszintű (kommunikáció képes) angol nyelvtudás
  • önálló gondolkodás, kreativitás
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • nagy munkabírás, problémamegoldó képesség
  • precíz, igényes munkavégzés
  • érvényes „B” kategóriás gépjárművezetői engedély, gépjárművezetői gyakorlat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)

Jelentkezés online vagy az allas@procar.hu e-mail címen.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.